ARIE – Reklama Świetlna 3D, Neony, Reklamy Przestrzenne | Poznań

O nas

Na rynku reklamy istniejemy od 1987 r, posiadamy więc doświadczenie i szerokie możliwości produkcyjne w zakresie usług reklamowych, tj. od projektowania do produkcji i montażu form reklamowych i oznakowań.

Nasza działalność oparta jest na współpracy z fachowcami w dziedzinie architektury, konstrukcji stalowych i materiałoznawstwa. Posiadamy specjalistyczny park maszynowy oparty na ploterach frezujących i laserowych, oraz wiele innych urządzeń potrzebnych do wykonania kompleksowo każdego zadania.

Zakres działalności stanowi szerokie spektrum usług reklamowych od projektu do realizacji.

Specjalnością firmy jest reklama świetlna:

– Neonowa z wykorzystaniem własnej produkcji rur neonowych
– Przestrzenna ( litery blokowe ) z wykorzystaniem do podświetleń systemów diodowych i neonowych
– Standardowe usługi i elementy reklamowe

Dla Was proponujemy konfigurację elementów reklamowych niezbędnych do identyfikacji Waszej Firmy, ekspozycji logo firmy, prezentacji produktów itp.

Rzeczy niemożliwe robimy od zaraz, cuda za chwilę…”

W tej żartobliwej formie można by zamknąć szeroki wachlarz idei i pomysłów konfigurowanych według zapotrzebowania, możliwości wykonawczych, przemyślanych na wieloletnim doświadczeniu i zadowoleniu dotychczasowych klientów. Wykonane projekty obejmują całość opracowań danego tematu jak i pojedyncze elementy reklamowe. Do produkcji elementów reklamowych używamy najlepszych materiałów produkowanych przez światowych producentów.

Zadowolenie Klienta z naszej pracy jest najważniejsze…, czego dowodem są zdobyte wyróżnienia  i certyfikaty.